Yhteystiedot

Rakennusliike Hämeenniemi Oy
Y-tunnus: 3148461-8

Toimisto: Keuruuntie 17 LH 32, 42700 Keuruu
Käynti Loilontien puolelta

Halli: Miilutie 6, 40700 Keuruu

Laskutus

Sähköiset laskut
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite: 003731484618
OVT-tunnus: 003731484618

Paperilaskut

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Rakennusliike Hämeenniemi Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 29465
00062 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Rakennusliike Hämeenniemi Oy :n sähköpostiskannauksen osoite:

RakennusliikeHameenniemiOy.FI.P.140806-1@docinbound.com

Henri Hämeenniemi
Henri Hämeenniemi040 575 74 98henri@maansiirtopuuha.fi
Liiketoimintajohtaja
Antero Mahlamäki
Antero Mahlamäki044 973 90 42antero@maansiirtopuuha.fi
Työnjohtaja
Heli Hämeenniemi
Heli Hämeenniemi040 551 90 62heli@maansiirtopuuha.fi
Talousjohtaja
Johanna Neijonen
Johanna Neijonen044 974 74 93johanna@maansiirtopuuha.fi
Toimistosihteeri
Janne Lepikko
Janne Lepikko044 989 75 21janne@maansiirtopuuha.fi
Mittaustyöt
Kimmo Arppe
Kimmo Arppe050 51 23 806kimmo@maansiirtopuuha.fi
Kehitysjohtaja
Petri Hämeenniemi
Petri Hämeenniemi040 523 89 56petri@maansiirtopuuha.fi
Toimitusjohtaja